9 537,63 zł/m2 cena: 460 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,23 m², położone przy ul. Siennickiej  w Mińsku Mazowieckim.
Lokal znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku bez windy.

Mieszkanie o dobrym standardzie,  gotowe do zamieszkania.
Jasne wnętrza z ekspozycją wschód -zachód zapewniają dużo światła przez cały dzień.
W skład mieszkania wchodzi salon z wyjściem na balkon połączony z kuchnią, dwie sypialnie,  przedpokój oraz łazienka.
Dodatkowo do lokalu przynależy piwnica..
Funkcjonalny układ pomieszczeń sprawia, że mieszkanie jest wygodne dla Rodziny.
Świetnie sprawdzi się pod inwestycję (na wynajem).

Spokojna, dobrze skomunikowana okolica.
Wokół dużo zieleni.
W pobliżu sklepy, szkoły, przedszkola, przystanki komunikacji miejskiej i autobusu BAGS oraz kilka minut do stacji PKP.
Blok zadbany, po remoncie.
Wejscie do klatek zabezpiecza domofon.

Idealna propozycja dla osób szukających mieszkania w dobrej lokalizacji.

Mieszkanie to spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z zalożoną ksiegą wieczystą.
Przy zakupie można posiłkować się kredytem.

Cena  460 000 zł

Zapraszamy do kontaktu i na prezentację nieruchomości!

Aleksandra Okupnik-Kąkol
Licencja PFRN 24208

Współpraca z Alex Nieruchomości i Kredyty to gwarancja bezpieczeństwa.
Kompleksowe wsparcie w uzyskaniu finansowania – współpraca ze sprawdzonym doradcą kredytowym, który pomoże dobrać najkorzystniejszą ofertę kredytu i przeprowadzi przez cały proces.

www.alexnieruchomoscikredyty.pl

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty ALEX-MS-141
Powierzchnia 48,23 m²
Powierzchnia użytkowa 48,23 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 4
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana beton, płyta
Standard
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu dobry
Okna PCV
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1980
Parking strzeżony (odległość w metrach) 200 m
Plac zabaw tak
Widok na osiedle
Dojazd ASFALTOWA
Otoczenie centrum miasta
Odległość do komunikacji publicznej [m] 50 m
Odl. do sklepu [m] 50 m
Odl. do szkoły [m] 100 m
Odl. do przedszkola [m] 50 m

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

rezerwacja
mieszkanie na sprzedaż - Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki
mieszkanie na sprzedaż

ALEX-MS-113

Oferta PREMIUM Oferuję Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z dużym 100 metrowym ogródkiem w centrum Mińska Mazowieckiego. Na powierzchnię lokalu mieszkalnego składa się: - salon z aneksem kuchennym (20.45 mkw) - 2 sypialnie (10,54mkw i 7,90 mkw) - łazienka (7,90) Całkowita ...

Powierzchnia
43,77 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
12 999,77 zł
cena 569 000
mieszkanie na sprzedaż - Mińsk Mazowiecki
rezerwacja
mieszkanie na sprzedaż - Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki
mieszkanie na sprzedaż

ALEX-MS-116

3 pokoje w centrum miasta Prezentuję Państwu przestronne, rozkładowe  3 pokojowe mieszkanie usytuowane w świetnym miejscu na mapie Mińska Mazowieckiego o powierzchni 61,5 mkw. MIESZKANIE: – posiada księgę wieczystą (spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu) – dzięki ...

Powierzchnia
61,50 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 764,23 zł
cena 539 000
mieszkanie na sprzedaż - Mińsk Mazowiecki
rezerwacja
mieszkanie na sprzedaż - Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki
mieszkanie na sprzedaż

ALEX-MS-117

Polecam do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, przy ulicy Chełmońskiego w Mińsku Mazowieckim. Całkowita powierzchnia wynosi: 61,97 m2 Nieruchomość składa z: trzech niezależnych, ustawnych pokoi widnej kuchni łazienki z oknem wc przestronnego przedpokoju z wnęką na szafę. Mieszkanie ...

Powierzchnia
61,97 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 859,13 zł
cena 549 000
mieszkanie na sprzedaż - Mińsk Mazowiecki
rezerwacja
mieszkanie na sprzedaż - Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki
mieszkanie na sprzedaż

ALEX-MS-121

2 pokoje na 1 piętrze Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania  na 1 piętrze w Mińsku Mazowieckim przy ul. Warszawskiej 212. Lokal mieszkalny posiada idealny układ i składa  się z 2 osobnych pokoi, widnej kuchni, przedpokoju i łazienki. Pokoje są bardzo widne i ...

Powierzchnia
36,50 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 972,60 zł
cena 437 000
mieszkanie na sprzedaż - Mińsk Mazowiecki